Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to usługa dla podmiotów gospodarczych ukierunkowanych na optymalizację działalności gospodarczej. To ekonomiczna propozycja adresu dla firmy w atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwość wynajmu powierzchni biurowej w bardzo konkurencyjnych cenach.

Decydując się na takie rozwiązanie przedsiębiorca:

  • – pozyskuje dla swojej firmy idealną lokalizację w jednym z największych miast Polski,
  • – ma dostęp do profesjonalnej obsługi biurowej w dowolnym czasie,
  • – minimalizuje koszty obsługi prowadzonej działalności gospodarczej,
  • – ma możliwość skorzystania z porad ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach.

Skorzystanie z wirtualnego biura nie wymaga przeprowadzenia skomplikowanych i długotrwałych procesów. Deklarując się na wybrany, indywidualny pakiet usług przedsiębiorca zobowiązany jest wyłącznie do dostarczenia naszej firmie wybranych danych, następnie zostanie sporządzona umowa stanowiąca podstawę współpracy.

Oferta wirtualnego biura

 

 • Adres rejestrowy – udostępnienie adresu do rejestracji firmy, gdzie korespondencja i dokumenty są odbierane i przesyłane elektronicznie.
 • Obsługa poczty – odbieranie, skanowanie i przesyłanie korespondencji elektronicznej.
 • Obsługa administracyjna – pomoc w prowadzeniu korespondencji z urzędami, wypełnianiu formularzy i wniosków oraz realizacja innych czynności administracyjnych.
 • Wynajem sal konferencyjnych – umożliwienie wynajmu sal konferencyjnych dla firm, które potrzebują miejsca na organizację spotkań biznesowych, szkoleń czy też prezentacji.

i wiele innych!

Wirtualne biuro cena

Ceny pakietów wirtualnego biura adekwatne są do ich jakości, nie naliczamy żadnych ukrytych opłat, korespondencja obsługiwana jest terminowo a wszystkie dane jakie ujawnione zostaną na potrzeby naszej współpracy są w pełni bezpieczne.

Skorzystanie z naszej usługi wirtualnego biura to propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, nie zależnie od miejsca i rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

ZAMÓW ROZMOWĘ
z konsultantem
Oddzownimy w 30 sekund!
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.