Podstawą dobrze funkcjonującej firmy jest księgowość. Można ją prowadzić samodzielnie lub skorzystać z usług biura rachunkowego, bądź zatrudnić samodzielną księgową.

Koszt obsługi księgowej uzależniony jest od wielu czynników. Zatrudniając księgową trzeba liczyć się z poniesieniem wysokich kosztów. Należy stworzyć dodatkowe stanowisko pracy oraz odpowiednio je wyposażyć, a także pamiętać o odpowiednim wynagrodzeniu dla tego pracownika. Inaczej jest w przypadku biur rachunkowych oferujących elastyczny cennik. Ceny za usługi księgowe są znacznie niższe, zależą m. in. od formy prowadzonej księgowości, rodzaju księgowości, liczby dostarczanych w miesiącu dokumentów, liczby zatrudnianych pracowników oraz od tego czy przedsiębiorstwo jest płatnikiem VAT.

Nasze biuro oferuje elastyczny cennik za usługi księgowe. Dla nas Klient jest najważniejszy, dlatego staramy się dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani współpraca z naszym biurem, serdecznie zapraszamy do kontaktu.