Otworzenie własnej działalności wymaga olbrzymich nakładów pieniężnych. To właśnie brak funduszy najczęściej zmusza osoby do rezygnacji ze swoich marzeń. Z pomocą takim jednostkom przychodzi Unia Europejska, oferująca dotacje unijne. W ramach tych środków można ubiegać się o wsparcie pieniężne na założenie lub rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Podczas ubiegania się o dotację kluczowym elementem jest biznesplan. Biznesplan to dokument, który zawiera ocenę opłacalności przedsięwzięcia gospodarczego. Sporządzenie dokumentów tego typu wymaga olbrzymiej znajomości przepisów unijnych.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu przygotowywania biznesplanu. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale władają wiedzą z zakresu prawa unijnego. Dodatkowo doświadczenie, które udało nam się zebrać, pozwoliło nam doskonale poznać kryteria, którymi kierują się jednostki przydzielające dotacje.

Decyzja o skorzystaniu z usług specjalistów pozwala przede wszystkim na zwiększenie swoich szans na pozyskanie dotacji, a nawet umożliwia uzyskanie wyższego wsparcia. Samodzielne wypełnianie wniosków zazwyczaj powoduje, że nasza prośba jest odrzucana już na początkowym etapie.

Celem naszej działalności jest zwiększenie szans na utworzenie Państwa działalności. Sukces Państwa działalności jest równocześnie triumfem naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który przedstawi szczegóły naszej oferty, a także do skorzystania z usług naszej firmy.