Ile kosztuje księgowa?

Liczne grono przedsiębiorców zarówno tych, którzy rozpoczynają swoją działalność, jak i tych, którzy już jakiś czas ją prowadzą, głowi się nad tym, jaka forma prowadzenia księgowości okaże się bardziej odpowiednia, a także ile kosztuje księgowa, która w odpowiedni sposób zajmie się prowadzeniem dokumentacji księgowej.

Nie da się jednoznacznie określić tego, jaki jest koszt zatrudnienia księgowego, więc nie każdy ma możliwość dokonania kalkulacji czy zatrudnienia księgowej okaże się rozwiązaniem korzystnym. Bardzo często można spotkać się z opinią, która mówi o tym, iż praca w księgowości pozwala danej osobie na życie na poziomie, gdyż zarobki księgowych są całkiem spore. Z kolei druga część polskiego społeczeństwa jest zdania, że praca księgowego nie należy do zawodów wyjątkowo opłacalnych.

Istotnymi kwestiami jest to, aby rozeznać się w zakresie obowiązków, które będą należały do księgowego. Automatycznie jeśli przedsiębiorstwo jest małe, to zakres obowiązków tego księgowego będzie niewielki. Wówczas mniejsza ilość dokumentów, obniży cenę za prowadzenie księgowości, co wiąże się z niższą kwotą wynagrodzenia. Z drugiej jednak strony – jeśli firma jest duża, automatycznie posiada większą ilość dokumentów, jak i spraw księgowych do załatwienia. Wówczas wszelkie obowiązki przybierają większą skalę trudności, co ma znaczny wpływ na wynagrodzenie księgowej.

Koszt prowadzenia księgowości w firmie jest uzależniony od tego, czego oczekiwał będzie przedsiębiorca i jakie zadania do wykonania powierzy księgowej. W każdym przypadku istnieje możliwość negocjowania cen, jak również dopasowania pakietu usług do swoich potrzeb.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139