Ile kosztuje obsługa kadr i płac w Warszawie?

Jeśli prowadzą Państwo swoją działalność gospodarczą, z pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, jak wiele obowiązków oraz formalności się z tym wiążę. Robiąc rozeznanie pośród naszych Klientów, największy problem okazuje się tkwić w rachunkowości spółki. Podobno nawet wiele osób rezygnuje z własnej firmy z obawy przed skomplikowanym prowadzeniem księgowości.

Właśnie w takim celu powstało nasze Biuro Rachunkowe – aby udzielać pomocy przedsiębiorcom, którzy po założeniu swojej firmy, nie czują się na siłach, aby prowadzić jej księgowość, bądź po prostu chcą skupić się na jej rozwoju i dążeniu do sukcesu.

Bardzo często od Państwa otrzymujemy zapytanie odnośnie tego, ile kosztuje obsługa kadr i płac w Warszawie. Kierując się polityką naszej firmy, nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny. Otóż kwestia ta jest bardzo indywidualna, gdyż zgodnie z naszymi założeniami – każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a cena dostosowywana do jego oczekiwań oraz potrzeb, które generuje jego przedsiębiorstwo.

Jeśli prowadzą Państwo swoją działalność i poszukują profesjonalnego Biura Rachunkowego, które zajmie się nie tylko firmową księgowością, ale również obsługą kadrowo-płacową zatrudnionych pracowników, zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą.

W swojej pracy gwarantujemy przede wszystkim profesjonalizm, terminowość oraz rzetelne działania.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 222112227, 123783996 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139