Kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS

Mnóstwo przedsiębiorców planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej przeraża się na myśl o obowiązku dotyczącym rozliczania firmy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Nie mniej jednak okazuje się, iż jest to jeden z podstawowych obowiązków każdego przedsiębiorcy. W praktyce często przedsiębiorcy zaniedbują ten obowiązek, gdyż po prostu nie są w stanie samodzielnie zająć się jego wykonaniem. Zaniedbanie tego obowiązku naraża firmę na poważne konsekwencje prawne, a także kary grzywny. W związku z tym należy pilnować, aby nie dopuścić się żadnych zaległości.

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, iż w dzisiejszych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej wcale nie musi być takie skomplikowane jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu. Obecnie opracowywane jest wiele uproszczeń dla przedsiębiorców, którzy zachowując prawidłowo prowadzone sprawy formalne firmy, chcą skupić się na jej rozwoju oraz dążeniu do sukcesu.

Pomocnym rozwiązaniem okazuje się kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS. Chcąc wybrać dla swojej firmy profesjonalną obsługę, należy zapoznać się z ofertą naszej firmy, która oferuje zestaw usług związanych z obsługą rozliczeń oraz rejestrowaniem pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Usługa ta kierowana jest dla przedsiębiorców z całej Polski.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139