Księgowość dla firmy średniej wielkości

Prowadzenie księgowości w firmie średniej wielkości jest bardzo absorbujące. Wymaga poświęcenie ze strony przedsiębiorcy. Musi on znać wiele przepisów, a także posiada pełną odpowiedzialność prawną za ewentualne błędy w ewidencji. Niejeden właściciel firmy decyduje się rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Powierzenie księgowości firmie zewnętrznej jest bardzo dobrym rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.

Zazwyczaj biura rachunkowe oprócz prowadzenia księgowości zajmują się również innymi kwestiami związanymi z prowadzeniem biznesu, co jest ich ogromną zaletą. Współpracując z biurem rachunkowym istnieje możliwość skorzystania z obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa prawnego oraz podatkowego, a także z szeregu innych usług. Niejedno biuro reprezentuje swoich klientów przez różnego typu urzędami. Biuro rachunkowe to także tańsze rozwiązania niż zatrudnienie samodzielnej księgowej lub księgowego. Należy pamiętać, że zatrudniając dodatkową osobę w firmie, trzeba jej stworzyć dodatkowe stanowisko pracy i odpowiednio je wyposażyć.

Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym otrzymają Państwo kompleksową obsługę księgową, ale także szereg innych dodatkowych usług, Nie narzucamy naszym klientom gotowych pakietów usług, lecz pozwalamy im dokonać swobodnego wyboru, z których usług będą korzystać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości. Oferujemy prowadzenie księgowości stacjonarnie lub przez Internet.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139