Księgowość dla firmy

Każdy przedsiębiorca, który podejmuje się prowadzenia własnej działalności gospodarczej, musi być świadomy, iż bierze na siebie także wiele obowiązków, z których koniecznie będzie musiał się wywiązywać. Jednym z tych obowiązków jest prowadzenie księgowości firmy. Nie da się ukryć, iż zadanie to dla wielu przedsiębiorców jest bardzo uciążliwe. W związku z tym, nasza firma wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi rachunkowe.

Warto pamiętać o tym, iż każdy przedsiębiorca, zakładając swoją działalność, ma możliwość wyboru jednej z trzech form prowadzenia księgowości. Są to:
– prowadzenie księgowości na własną rękę,
– skorzystanie z usługi biura rachunkowego,
– zatrudnienie księgowego.

Wiele mniejszych firm decyduje się na samodzielne prowadzenie spraw księgowych, ponieważ jak wiadomo – im mniejsza firma, tym mniejsze obowiązki księgowego. Nie da się ukryć, że największym plusem tego rozwiązania jest oszczędność oraz możliwość bieżącego obserwowania sytuacji firmy. Minusem jednak jest obowiązek bycia na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami prawa, a także zadanie to wykonywane samodzielnie jest bardzo czasochłonne.
W sytuacji, gdy firma jest większych rozmiarów i zatrudnia wielu pracowników, bezpieczniej będzie skorzystać z usług biura rachunkowego. Jest to bardzo opłacalne zarówno pod kątem pieniędzy, jak i pod kątem czasu. Zanim przedsiębiorca podejmie decyzje o wyborze odpowiedniego biura rachunkowego, konieczne będzie wcześniejsze zapoznanie się z jego doświadczeniem, a także opinią na jego temat.
Ostatnia opcja jest bardzo opłacalna jedynie w przypadku firm o dużych rozmiarach, która jest w stanie zatrudnić księgowego na etacie, a także urządzić mu miejsce do pracy. Koszty rzeczywiście są wysokie, jednak warto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139