Księgowość dla średniej wielkości przedsiębiorstwa

Prowadząc działalność gospodarczą jednym z obowiązków każdego przedsiębiorcy jest prowadzenie księgowości. Obsługa księgowa w firmie jest konieczna, niezależnie od wielkości danego przedsiębiorstwa.

Prowadzenie księgowości w średniej wielkości przedsiębiorstwie jest czasochłonne oraz wymaga znajomości niejednego przepisu. Przedsiębiorca, który samodzielnie zajmuje się księgowością w swojej firmie posiada pełną odpowiedzialność prawną za ewentualne błędy popełnione w ewidencji. Dobrym rozwiązaniem w przypadku średniej wielkości firmy jest skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Powierzając księgowość firmie zewnętrznej przedsiębiorca może skupić się na innych sprawach związanych z prowadzeniem biznesu. Jest to bardzo korzystne rozwiązania, gdyż biura rachunkowe oprócz obsługi księgowej oferują szereg innych usług, z których mogą Państwo skorzystać. Decydując się na powierzenie księgowości biuru rachunkowemu, warto wybrać ten podmiot, który oferuje elastyczny cennik za księgowość. W tym przypadku nie będą Państwo płacić takiej samej kwoty w każdym miesiącu lecz cena za usługi księgowe zależeć będzie od ilości dokumentów podlegających księgowaniu.

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się obsługą księgową średniej wielkości przedsiębiorstw. Oferujemy obsługę księgową w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu powierzenie nam księgowości jest bezpieczne. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139