Księgowość online spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często wybierana jest jako narzędzie do poprowadzenia pod sobą działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców na ten podmiot decyduje się ze względu na niewielki kapitał zakładowy, który jest wymagany do jej utworzenia. Wynosi on zaledwie 5 tysięcy złotych.

Niestety otwieranie spółki z o.o. ze względów finansowych jest bardzo nierozsądne, ponieważ podmiot ten wymaga poprowadzenia księgowości pełnej. Ta z kolei jest niezwykle problematyczna i wiąże się z koniecznością przekazania jej specjalistom.

Usługi księgowe niestety wiążą się z szeregiem dodatkowych opłat, które mogą znacznie obciążyć budżet przedsiębiorcy zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z biznesem.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się usługi księgowe świadczone online. Polegają one na połączeniu usług dedykowanych księgowych z dostępem do specjalnej aplikacji, która umożliwia wystawianie i księgowanie faktur, nieustanny wgląd do firmowych dokumentów oraz kontrolowanie dokumentów kosztowych.

Księgowość online szczególnie polecana jest dla przedsiębiorców działających w branży IT, dla których niezwykle istotne są innowacyjne rozwiązania, pozwalające na zminimalizowanie czasu niezbędnego na dopełnienie obowiązków księgowych.

Profesjonalne usługi księgowe oferuje nasza firma. Oferujemy najwyższy poziom obsługi księgowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, podczas którego przedstawimy szczegóły oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139