Obsługa księgowa IT

Firmy działające w branży IT podobnie jak każde inne przedsiębiorstwo zobowiązane są do prowadzenia księgowości w sposób adekwatny do swojej charakterystyki oraz wysokości swoich przychodów. Sektor informatyczny bardzo często korzysta z księgowości online, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom minimalizuje czas jaki należy poświęcić na obowiązki finansowe. Ponadto e-księgowość gwarantuje połączenie dedykowanej obsługi księgowej z usługami zdalnymi oraz stałym dostępem do faktur i stanu finansów.

Z księgowości online zazwyczaj korzystają:
– programiści,
– project managerowie z dziedziny IT,
– specjaliści do spraw baz danych,
– front-end and deweloperzy.

Obsługa księgowa IT zapewnia dedykowaną księgową, która skupi się na obsłudze konkretnej firmy. Przedsiębiorcy otrzymają do niej bezpośredni adres e-mail oraz numer telefonu, dzięki czemu będą mogli utrzymać z nią stały kontakt.

Księgowa zajmuje się rozliczaniem wydatków na usługi online i kosztów na zakup komputerów, doradztwem księgowym i podatkowym, księgowaniem usług dla krajowych oraz zagranicznych firm.

Bardzo doceniana w księgowości online jest aplikacja do fakturowania i księgowania, za pomocą, której można wystawiać i przeglądać faktury, kontrolować dokumenty kosztowe, monitorować finanse i kwestie podatkowe itd..

Profesjonalne usługi księgowe dla firm IT oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39