Obsługa księgowa IT

Firmy działające w branży IT podobnie jak każde inne przedsiębiorstwo zobowiązane są do prowadzenia księgowości w sposób adekwatny do swojej charakterystyki oraz wysokości swoich przychodów. Sektor informatyczny bardzo często korzysta z księgowości online, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom minimalizuje czas jaki należy poświęcić na obowiązki finansowe. Ponadto e-księgowość gwarantuje połączenie dedykowanej obsługi księgowej z usługami zdalnymi oraz stałym dostępem do faktur i stanu finansów.

Z księgowości online zazwyczaj korzystają:
– programiści,
– project managerowie z dziedziny IT,
– specjaliści do spraw baz danych,
– front-end and deweloperzy.

Obsługa księgowa IT zapewnia dedykowaną księgową, która skupi się na obsłudze konkretnej firmy. Przedsiębiorcy otrzymają do niej bezpośredni adres e-mail oraz numer telefonu, dzięki czemu będą mogli utrzymać z nią stały kontakt.

Księgowa zajmuje się rozliczaniem wydatków na usługi online i kosztów na zakup komputerów, doradztwem księgowym i podatkowym, księgowaniem usług dla krajowych oraz zagranicznych firm.

Bardzo doceniana w księgowości online jest aplikacja do fakturowania i księgowania, za pomocą, której można wystawiać i przeglądać faktury, kontrolować dokumenty kosztowe, monitorować finanse i kwestie podatkowe itd..

Profesjonalne usługi księgowe dla firm IT oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139