Optymalizacja podatkowa w firmie

Wszyscy przedsiębiorcy mają możliwość, aby szukać możliwości na obniżenie podatków, które płaci jego przedsiębiorstwo. Należy jednak pamiętać, aby robić to legalnie, a więc zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego. Wprowadzenie do firmy metod optymalizacji podatkowej, daje możliwość obniżenia wartości podatku, co skutkuje poprawieniem wyniku finansowego.

Bardzo istotne jednak jest to, aby dokonać odpowiedniej analizy, a także stworzyć odpowiednią strategię podatkową, która umożliwi obniżenie należności wobec Urzędu Skarbowego. Warto jednak pamiętać o tym, iż każda decyzja, musi zostać podjęta w oparciu o dokładną analizę korzyści z niej płynących.

Do niedawna korzystanie z narzędzi optymalizacyjnych, a także planowanie podatkowe, świadczyły o szczególnej dbałości o finanse jednostki. Na obecną chwilę przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, że ich efektywność podatkowa ma największy wpływ na pozycję konkurencyjną.

Do najpopularniejszych form optymalizacji podatkowej możemy zaliczyć m.in. zbycie udziałów/akcji, wypłata dywidendy dla osób fizycznych, aktualizacja wartości aktywów na potrzeby amortyzacji podatkowej, ulepszenie obecnego modelu prowadzenia działalności lub dążenie do synergii podatkowej z innymi spółkami.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139