Pomoc w przeprowadzeniu likwidacji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

W życiu każdego przedsiębiorstwa może dojść do sytuacji, gdy jego działalność przestaje być dochodowa w związku z czym jego dalsze funkcjonowanie staje się nieopłacalne. Wówczas najlepszym rozwiązaniem może okazać się jego likwidacja.

W Polsce największa ilość firm prowadzona jest w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Aby zamknąć działalność takiej jednostki konieczne jest przeprowadzenie jej procedury likwidacyjnej. Składa się ona z szeregu różnych formalności, których dopełnienie wymaga powzięcia kilku uchwał, powołania likwidatorów, sporządzenia bilansu i sprawozdania likwidacyjnego, ale także przygotowanie wielu wniosków i formularzy. Kolejno przedsiębiorca musi udać się do kilku instytucji, aby złożyć przygotowane dokumenty i wykreślić swoją firmę z rejestrów.

Dopełnienie tych wszystkich formalności jest bardzo problematyczne. Na szczęście niedogodności te można w znacznej mierze pominąć, decydując się na skorzystanie z usług specjalistów.
Odpowiednie przeprowadzenie procedury likwidacyjnej jest bardzo ważne. Należy podkreślić, że spółki nie da się rozwiązać z dnia na dzień, konieczne jest bowiem wcześniejsze ogłoszenie jej upadłości. Jest to obowiązek właścicieli spółki względem jej wierzycieli, którzy mogą w tym czasie ubiegać się o spłatę swoich należności.

Nasza firma oferuje pomoc w przeprowadzeniu likwidacji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spełniamy wszelkie formalności pozwalając szybko i skutecznie rozwiązać działalność spółkę z o.o.. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139