Rachunkowość sp. z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jej funkcjonowanie określone jest przepisami zawartymi w Kodeksie Spółek Handlowych. Spółka z o.o. może zostać założona przez jedną lub więcej osób nazywanych wspólnikami. W przypadku tej formy prawnej obowiązkowe jest prowadzenie pełnej księgowości w formie ksiąg rachunkowych, niezależnie od wysokości osiąganych przychodów ze sprzedaży. Do prowadzenia ksiąg rachunkowych upoważnione są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, dlatego przedsiębiorcy najczęściej decydują się na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe.

Pełna księgowość jest skomplikowanym i rozbudowanym systemem ewidencji każdej operacji gospodarczej mającej miejsce w przedsiębiorstwie. Księgi rachunkowe należy prowadzić zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz ustawą o rachunkowości. Obejmują one dziennik, konta księgi głównej oraz konta ksiąg pomocniczych, zestawienie obrotów i sald księgi głównej i ksiąg pomocniczych, a także wykaz składników aktywów i pasywów.

Nasze biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Oferujemy elastyczny cennik za usługi księgowe. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, w celu przedstawienia naszej szczegółowej oferty. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139