Usługi kadrowo – płacowe firm

Prowadzenie firmowej księgowości wiążę się z licznymi obowiązkami, które na bieżąco realizować muszą przedsiębiorcy, aby prowadzona przez niego działalność gospodarcza mogła w dalszym ciągu prawidłowo funkcjonować. Nie bez powodu mówi się, iż księgowość stanowi podstawowe źródło informacji na temat sytuacji finansowej jednostki. Dlatego właśnie ważne jest to, aby prowadzenie firmowej księgowości zlecić doświadczonym ekspertom, którzy prawidłowo zajmą się prowadzeniem rozliczeń firmowych.

W związku z tym, zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które są zainteresowane współpracą z naszym biurem rachunkowym na płaszczyźnie obsługi księgowej oraz usługi kadrowo-płacowe firm.

Pisząc o usługach kadrowo-płacowych, mamy na myśli zadania takie, jak np. sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, przygotowywanie zaliczek na podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji i rozliczeń, a także przygotowywanie corocznych zestawień. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, których zadowolenie jest naszym priorytetem.

Zatem, jeśli prowadzisz własną działalność, a jej księgowość chciałbyś powierzyć w ręce ekspertów, koniecznie skontaktuj się z naszym konsultantem, który przedstawi dokładnie naszą ofertę, odpowie na pytania oraz rozwieje wątpliwości.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139