Usługi świadczone przez biura rachunkowe

Prowadzenie księgowości to skomplikowany i czasochłonny proces stanowiący obowiązek każdego przedsiębiorcy.
Celem księgowości jest rejestrowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych, zachodzących w firmie. Na podstawie tych danych oblicza się następnie zobowiązania podatkowe danej jednostki, dlatego też do ich poprawności należy dołożyć wszelkich starań. Za każdy, nawet najdrobniejszy błąd wykryty podczas kontroli skarbowej podmiot będzie pociągnięty do poważnych konsekwencji prawnych, najczęściej w postaci wysokich kar finansowych.

Niewielkie przedsiębiorstwa mogą rozliczać się na podstawie księgowości uproszczonej. Daje im to możliwość do samodzielnych rozliczeń.
Utrudnione zadanie mają wielkie korporacje, które zmuszone są do prowadzenia księgowości pełnej. Jest to bardzo skomplikowana forma opodatkowania, która wymaga prowadzenia ksiąg handlowych. Zaawansowanie tej formy zmusza przedsiębiorców do zatrudnienia biura rachunkowego.

Usługi świadczone przez biura rachunkowe bezustannie są poszerzane, stąd też można spotkać się z usługami świadczonymi online. Pozwalają one znacznie ograniczyć czas niezbędny na odwiedzenie tradycyjnej placówki, ale również umożliwiają dostęp do dokumentów za pomocą niewielkich urządzeń przenośnych.
Dodatkowo usługi te pozwalają zredukować koszty związane z działalnością tradycyjnej placówki, są bowiem zredukowane o koszty lokalizacyjne.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu opieki księgowej. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami i poznania szczegółów naszej oferty.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139