Spółki zobowiązane są do prowadzenia księgowości. O ile spółki jawne, partnerskie i cywilne mogą ograniczyć rejestrowanie swoich dokumentów za podstawie księgowości ograniczonej, tak jej pozostałe rodzaje zmuszone są do rozliczania się na podstawie księgowości pełnej.
Księgowość pełna to zaawansowana i kosztowna forma opodatkowania. Stopień jej skomplikowania wymaga wynajęcia biura rachunkowego.
Częste nowelizacje polskiego prawa sprawiają, że nie trudno doprowadzić do błędów bądź uchybień, które następnie skutkują poważnymi konsekwencjami prawnymi, najczęściej dużymi kosztami.
Wybierając biuro rachunkowe, błędnie jest sugerować się tylko i wyłącznie ceną. Najistotniejsze podczas prowadzenia księgowości są kompetencje oraz doświadczenie. To właśnie te cechy bezpośrednio wpływają na jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego. Oferujemy najwyższy standard obsługi.
Kadrę naszych specjalistów stanowi grupa wykwalifikowanych i cenionych księgowych, których działania są w stanie zagwarantować Państwa przedsiębiorstwu pełne bezpieczeństwo.

W naszej ofercie można odnaleźć między innymi:
-prowadzenie ksiąg handlowych,
-optymalizacja podatkowa,
-prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
-doradztwo z zakresu księgowości,
-wirtualne biuro.

Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, gdyż doskonale wiemy, iż każda firma jest inna, a więc do jej prawidłowego rozwoju potrzebuje ściśle określonych działań. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.