Wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą, myśli o zatrudnieniu cudzoziemców, którzy będą w stanie usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Istnieje jednak pewna kwestia, która z pewnością zastanawia niejednego przedsiębiorcę, a mianowicie kwestia tego jak zdobyć pozwolenie na pracę w Polsce. Zadanie to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Mogłoby się wydawać, że to cudzoziemiec powinien nabyć dla siebie taki dokument, aczkolwiek obowiązujące przepisy prawa informują nas o tym, że musi się tym zająć przedsiębiorca. To on sporządza wniosek i argumentuje chęć pozyskania cudzoziemca do swojej firmy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektórzy przedsiębiorcy przerażają się na myśl o jakichkolwiek formalnościach, z którymi muszą się zmierzyć. Istnieje jednak możliwość, aby zadanie to zlecić naszej firmie, która szybko i sprawnie sporządzi wszystkie dokumenty oraz omówi wszelkie kwestie, które prawdopodobnie będą do uzupełnienia.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej często wiążę się z różnorodnymi zadaniami i wyzwaniami, z którymi należy się zmierzyć. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy naszą ofertę, która od niedawna obejmuje również pomoc w tym, jak zdobyć pozwolenie na pracę w Polsce.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu wniosku?

Zatem zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!