Prowadzenie księgowości w firmie średniej wielkości jest bardzo absorbujące. Wymaga poświęcenie ze strony przedsiębiorcy. Musi on znać wiele przepisów, a także posiada pełną odpowiedzialność prawną za ewentualne błędy w ewidencji. Niejeden właściciel firmy decyduje się rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Powierzenie księgowości firmie zewnętrznej jest bardzo dobrym rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.

Zazwyczaj biura rachunkowe oprócz prowadzenia księgowości zajmują się również innymi kwestiami związanymi z prowadzeniem biznesu, co jest ich ogromną zaletą. Współpracując z biurem rachunkowym istnieje możliwość skorzystania z obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa prawnego oraz podatkowego, a także z szeregu innych usług. Niejedno biuro reprezentuje swoich klientów przez różnego typu urzędami. Biuro rachunkowe to także tańsze rozwiązania niż zatrudnienie samodzielnej księgowej lub księgowego. Należy pamiętać, że zatrudniając dodatkową osobę w firmie, trzeba jej stworzyć dodatkowe stanowisko pracy i odpowiednio je wyposażyć.

Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym otrzymają Państwo kompleksową obsługę księgową, ale także szereg innych dodatkowych usług, Nie narzucamy naszym klientom gotowych pakietów usług, lecz pozwalamy im dokonać swobodnego wyboru, z których usług będą korzystać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości. Oferujemy prowadzenie księgowości stacjonarnie lub przez Internet.